KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 14965135
nr 1496 5135
Kopparstick
+ litografier. 4 st, bland annat eftertryck. Ej signerade. Yttermått inklusive ram: 28x22 - 37x47 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 20:40:20
300 kr
350 kr