ART / Etchings etc / Copper engraving 14965135

nr 1496 5135

COPPER ENGRAVING

+ litographs. 4 pcs, including eftertryck. Ej signerade. Outer dimensions including frame: 28x22 - 37x47 cm,

+ litografier. 4 st, bland annat eftertryck. Ej signerade. Yttermått inklusive ram: 28x22 - 37x47 cm

600

SEK 400

Monday October 17 2022
at 20:40:20